Organic Co Bitkisel Amla Saç Bakım Yağı
Organic Co Bitkisel Amla Saç Bakım Yağı
Organic Co Bitkisel Amla Saç Bakım Yağı
Organic Co Bitkisel Amla Saç Bakım Yağı

Organic Co Doğal ve Katkısız Amla Saç Bakım Yağı 50 mL

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)

İçeriğinde kesinlikle petrol türevi yağlar,  kimyasalboyar maddeler ve parfüm içermez.  Amla yağı saçın güçlenmesine ve daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Latincede Emblica officinalis olarak adlandırılan Amla meyvesinden elde edilmiştir. Saçta renk değişikliğine sebep olmaz.

Organic Co Amla Yağı tamamen katkısız ve doğaldır. Saç için çok yararlı ve saçta ağırlık yapmayan susam yağında maserasyon yöntemi ile elde edilmiştir.

Kesinlikle petrol türevi yağlar, paraben, kimyasal madde, boyar madde ve parfüm içermez.

Amla yağı, saçı yumuşatır, güçlendirir, nemlendirir. Saçı besleyerek, saçın daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Kullanım şekli:

Hızlı ve iyi sonuç almak için haftada 2-3 kez kullanabilirsiniz.

Saçınızın ihtiyacına göre 15-20 damla Amla yağını avucunuza alın ve saç diplerine masaj yaparak uçlara kadar uygulayın. Eşit bir uygulama için saçınızı tarayın. 1-2 saat beklettikten sonra şampuanla iyice yıkayın. Şampuan olarak Sidr tozunu da kullanabilirsiniz.

Daha yoğun bir bakım için saçınızı streç film ile sararak ya da bir bone kullanarak, gece boyunca bekletip durulayabilirsiniz.

Günlük kullanım için 1-2 damla Amla yağını avuçlarınızda ısıtarak saç uçlarınıza doğru yavaşça uygulayın ve saçınızı şekillendirin.

Aynı zamanda Organic Co Cassia, Amla ve Aloe Vera tozlarıyla hazırladığınız bakım maskesine de birkaç damla ekleyerek kullanabilirsiniz. Saç boyası için hazırlanan karışımlara asla Amla yağı eklemeyin.

Amla yağını mutlaka saçınızı boyadıktan sonra uygulayın. Öncesinde yapılan uygulamalar rengin saça işlemesini engelleyebilir.

Uyarılar: Harici kullanım içindir, içilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız. Oda sıcaklığında, ağzı kapalı, ışık almayan yerde saklayınız.

İçerik: Emblica Officinalis (amla) Fruit Powder, Sesamum İndicum Seed Oil

Net: 50 ml

 

Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR