Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Amla Tozu
Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Amla Tozu
Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Amla Tozu

Organic Co Doğal ve Kimyasalsız Saf Amla Tozu

Fiyat : ₺240,00(KDV Dahil)

Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co Amla, para-phenylenediamine (PPD), sülfat, boyar madde içermez. Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır. Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür.

 

Latince ismi Emblica officinalis olan Amla meyvesinin tozundan elde edilmiştir. Ürünlerimiz kolay ve etkili uygulanabilmesi açısından, 7 kez elenmiş pudra kıvamında saf tozlardır. Bitkinin toz halinin rengi, toprak tonlarındadır.

Amla tozu saça renk vermez fakat kınanın verdiği turuncu rengi kırmaya yarar. Amla eklenen karışımlar rengin daha küllü ve soğuk tonlarda olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda keratine bağlandığı için İndigo’nun saça daha çok işlemesini sağlar.

Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür. Bitki tozlarımıza özel formüllerimiz ile saçınıza uygulayacağınız rengi belirleyip, saç boyunuza göre boya karışımlarını hazırlayabilirsiniz.

Formüllerimizde kullanılan ölçekler siparişiniz ile birlikte gönderilir. Amla tozu paketinde yaklaşık olarak 9 büyük ölçek toz bulunur.

Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co Amla, para-phenylenediamine (PPD), sülfat, boyar madde içermez. Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır.

İçerik: Emblica officinalis fruit powder

Uyarılar: Harici kullanım içindir, içilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Göze temas halinde bol su ile yıkayın. Herhangi bir duyarlılık veya alerji probleminiz varsa hekiminize danışmadan bu ürünü kullanmayın. Alerjik reaksiyonlara karşı ürünü uygulamadan önce ürünü bilek ya da ensenizde deneyin. Direk güneş ışığında bırakmayınız. Serin ve kuru bir yerde, daima ağzı kapalı olarak saklayınız.

Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

Net Miktar: 100 gr.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR