Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Cassia Tozu
Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Cassia Tozu
Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Cassia Tozu

Organic Co Doğal ve Kimyasalsız Saf Cassia Tozu

Fiyat : ₺230,00(KDV Dahil)

Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co Cassia, para-phenylenediamine (PPD), sülfat, boyar madde içermez. Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır. Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür.

 

 

 

Cassia obovata olarak bilinen bu toz Senna italica ağacının yapraklarından elde edilmektedir. Ürünlerimiz kolay ve etkili uygulanabilmesi açısından, 7 kez elenmiş pudra kıvamında saf tozlardır. Bitkinin toz halinin rengi, kurutulmuş yaprak yeşilidir.

Cassia çok açık sarı pigment içerir. Beyaz, kır ya da sarı saça dore yansımalar verir. Kimyasal olmadığı için kesinlikle saçın rengini açmaz, bu yüzden koyu tonların açılması için kullanılmaz. Cassia, Kına ve İndigo ile karıştırıldığında kınanın verdiği kızılın parlaklığını arttırır. Böylece doğal kahverengi tonlarının elde edilmesini sağlar.

Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür. Bitki tozlarımıza özel formüllerimiz ile saçınıza uygulayacağınız rengi belirleyip, saç boyunuza göre boya karışımlarını hazırlayabilirsiniz.

Formüllerimizde kullanılan ölçekler siparişiniz ile birlikte gönderilir. Cassia tozu paketinde yaklaşık olarak 14 büyük ölçek toz bulunur.

Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co Cassia, para-phenylenediamine (PPD), sülfat, boyar madde içermez. Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır.

 

İçerik: Cassia obovata leaf powder

Uyarılar: Harici kullanım içindir, içilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Göze temas halinde bol su ile yıkayın. Herhangi bir duyarlılık veya alerji probleminiz varsa hekiminize danışmadan bu ürünü kullanmayın. Alerjik reaksiyonlara karşı ürünü uygulamadan önce ürünü bilek ya da ensenizde deneyin.Direk güneş ışığında bırakmayınız. Serin ve kuru bir yerde, daima ağzı kapalı olarak saklayınız.

Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

Net Miktar: 100 gr.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR