Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf İndigo Tozu
Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf İndigo Tozu
Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf İndigo Tozu

Organic Co Doğal ve Kimyasalsız Saf İndigo Tozu

Fiyat : ₺245,00(KDV Dahil)

Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co İndigo, para-phenylenediamine (PPD), sülfat, boyar madde içermez. Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır. Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür.

 

 

İndigo, İndigofera tinctoria adlı baklagiller familyasından gelen çalı bitkisinin yapraklarından elde edilmektedir.

Ürünlerimiz kolay ve etkili uygulanabilmesi açısından, 7 kez elenmiş pudra kıvamında saf tozlardır. İndigo tozunun rengi birebir yaprak yeşilidir, kınaya benzer. Kimyasal işlenmiş indigo gibi mavi değildir. Bitki yapraklarının tozu olduğu için kokusu da kınaya benzer. SENTETİK DEĞİLDİR.

Kına ile karıştırıldığında kahverengi tonlar elde edilmektedir. Siyah saç rengi ancak doğru oranlarda indigo ile elde edilir.

Bembeyaz saça uygulandığında mavi – yeşil bir renk verir. Bu renk her saçta farklı tonlarda sonuçlanabilir ve geçicidir. Tek başına kumral, açık kahve veya kahve tonları ve siyah saça uygulandığında SAÇTA RENK DEĞİŞİKLİĞİNE SEBEP OLMAZ. Mavi – yeşil- pembe – gri tonlar elde etmek için saçınızın tamamen beyaz olması gerekir.

Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür. Bitki tozlarımıza özel formüllerimiz ile saçınıza uygulayacağınız rengi belirleyip, saç boyunuza göre boya karışımlarını hazırlayabilirsiniz.

Formüllerimizde kullanılan ölçekler siparişiniz ile birlikte gönderilir. İndigo tozu paketinde yaklaşık olarak 14 büyük ölçek toz bulunur.

Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co İndigo, para-phenylenediamine (PPD), sülfat, boyar madde içermez. Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır.

İçerik: İndigofera tinctoria leaf powder

Uyarılar: Harici kullanım içindir, içilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Göze temas halinde bol su ile yıkayın. Herhangi bir duyarlılık veya alerji probleminiz varsa hekiminize danışmadan bu ürünü kullanmayın. Alerjik reaksiyonlara karşı ürünü uygulamadan önce ürünü bilek ya da ensenizde deneyin.Direk güneş ışığında bırakmayınız. Serin ve kuru bir yerde, daima ağzı kapalı olarak saklayınız.

Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.

Net Miktar: 100 gr.

Etiketler
indigo, indigo tozu,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR