Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Kına Tozu
 Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Kına Tozu
 Organic Co. %100 Organik 7 Kez Elenmiş Saf Kına Tozu

Organic Co Doğal ve Kimyasalsız Saf Kına Tozu

Fiyat : ₺235,00(KDV Dahil)

Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co Kına, para-phenylenediamine (PPD), sülfat, boyar madde içermez. Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır. Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür.

Kına, kınagiller (Lythraceae) familyasından lawsonia inermis ağacının yapraklarının kurutularak öğütülmesiyle elde edilmektedir. 

Ürünlerimiz kolay ve etkili uygulanabilmesi açısından, 7 kez elenmiş pudra kıvamında saf tozlardır. Saf Kına tozunun rengi, bilinenin aksine yeşil değildir, daha haki tonlarındadır.
Kına, saç ve deride kızıl veya turuncu renk bırakır. Neredeyse tüm saç rengi tariflerimizin ana bitkisi kınadır.

Bitki tozlarının içeriğindeki doğal renk pigmentleri saçınızdaki keratine bağlanarak en az 4 ile 6 hafta arasında kalıcı boya görevi görür. Bitki tozlarımıza özel formüllerimiz ile saçınıza uygulayacağınız rengi belirleyip, saç boyunuza göre boya karışımlarını hazırlayabilirsiniz.

Formüllerimizde kullanılan ölçekler siparişiniz ile birlikte gönderilir. Kına tozu paketinde yaklaşık olarak 14 büyük ölçek toz bulunur. 


Tüm bitki tozlarımız saf ve doğaldır. Organic Co Kına, para-phenylenediamine (PPD), sülfat,  boyar madde içermez.  Boya karışımlarında açıcı kimyasallar kullanılmaz, sadece içme suyu kullanılır. 

 

 

 İçerik: Lawsonia inermis leaf powder
Uyarılar: Harici kullanım içindir, içilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın. Göze temas halinde bol su ile yıkayın. Herhangi bir duyarlılık veya alerji probleminiz varsa hekiminize danışmadan bu ürünü kullanmayın. Alerjik reaksiyonlara karşı ürünü uygulamadan önce ürünü bilek ya da ensenizde deneyin.Direk güneş ışığında bırakmayınız. Serin ve kuru bir yerde, daima ağzı kapalı olarak saklayınız.

Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketiniz.
Net Miktar: 100 gr.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR